30.01.2019 tarih ve 30671 sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmeliğe İlişkin Bilgilendirme Toplantı

Kurumumuz tarafından 8 Şubat 2019 tarihinde “Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmelik” konulu bilgilendirme toplantısı Ticaret Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kurumumuz Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK’un açılış konuşmaları yaptığı toplantıya çok sayıda bağımsız denetim kuruluşu temsilcisi katıldı.  

Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK ve Daire Başkanı Hasan GÜL’ün, 2004 sayılı İcra ve İflas Kanununda yapılan değişiklikler ve Yönetmelik hakkında genel bilgiler vererek denetim kuruluşlarının Yönetmelik uyarınca yapılacak denetimlere ilişkin yükümlülüklerine vurgu yaptığı toplantıya, Kurumumuz uzmanlarından Gülşah GÜNAY’ın Yönetmelik ve sıkça sorulan sorulara ilişkin detaylı sunumu ile devam edildi.

Toplantı sonunda Daire Başkanı Hasan GÜL, Kurumumuz Uzmanları Sezayi TOPRAK, Gülşah GÜNAY ve Yusuf POLAT tarafından katılımcıların soruları cevaplandırıldı.


İlgili Sunum dosyası PDF Dosyasındadır. 

Ekli Dosyalar

1516 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİZE ULAŞIN

HD Hisar Denetim

Merkezefendi Mah. Mevlana Cad.Tercüman Sitesi A-2 Blok Kat:8 Daire:34 Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul

Tel : 0(212) 679 09 43

Faks : 0(212) 679 09 46

E-Posta : info@hdhisardenetim.com.tr

HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA

© Copyright 2019 HD Hisar Denetim