Yönetim Kadromuz

İBRAHİM ÇİFTÇİ - YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR


1975 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nden 1996 yılında mezun oldu. 1996-2012 Yılları arasında farklı YMM ve denetim şirketlerinde denetçi ve baş denetçi olarak çalıştı. Halen Hisar YMM A.Ş.’de yönetim kurulu başkanı, HD Hisar Uluslar arası Bağımsız Denetim A.Ş.’de ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Türkiye’nin önemli şirketlerine Yeminli Mali Müşavirlik, Danışmanlık ve Bağımsız Denetim hizmetleri vermektedir. TÜRMOB Yeminli Mali Müşavirlik Ruhsatına ve SPK Bağımsız Denetim Lisansına sahiptir. Kamu Gözetimi Kurumu tarafından da Bağımsız Denetçi olarak yetkilendirilmiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

SAMİ OKUTAN - S.M.MALİ MÜŞAVİR1977 yılında Almanya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1999 yılında mezun olarak tamamladı. Yine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Hukuk Bölümü’nden de 2015 yılında mezun oldu. Halen Hisar Bağımsız Denetim ve SMMM Ltd. Şti.'nin ortak ve Genel Müdürü, HD Hisar Uluslar arası Bağımsız Denetim A.Ş.’de ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak Türkiye’nin önemli şirketlerine Mali Müşavirlik, Danışmanlık ve Bağımsız Denetim hizmetleri vermektedir. Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetim Lisansı ve Yetki Belgesi, Sermaye Piyasası Kurulu Bağımsız Denetim Lisansı ve TÜRMOB S.M. Mali Müşavirlik Ruhsatı’na sahiptir. Orta derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


ALİ CÖMERT - S.M.MALİ MÜŞAVİR1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden 1998 yılında mezun oldu. 1998-2001 Yılları arasında ulusal bir YMM şirketinde denetçi, 2002-2014 Yılları arasında inşaat taahhüt, inşaat proje ve yapı denetim hizmeti veren şirketler grubunda Mali İşler Müdürlüğü ve 2014-2023 Yılları arasında ise yine ulusal bir Ymm ve Bağımsız Denetim şirketin de baş denetçi ve Anadolu yakası bölge sorumlusu olarak çalıştı. Halen Hisar YMM A.Ş. , HD Hisar Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş.’ de ortak ve bağımsız denetçi olarak Türkiye’nin önemli şirketlerine Tam Tasdik, Danışmanlık ve Bağımsız Denetim hizmetleri vermektedir. Kamu Gözetimi Kurumu Bağımsız Denetim Lisansı ve TÜRMOB S.M. Mali Müşavirlik Ruhsatı’ na sahiptir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

3479 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİZE ULAŞIN

HD Hisar Denetim

Merkezefendi Mah. Mevlana Cad.Tercüman Sitesi A-2 Blok Kat:8 Daire:34 Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul

Tel : 0(212) 679 09 43

Faks : 0(212) 679 09 46

E-Posta : info@hdhisardenetim.com.tr

HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA

© Copyright 2019 HD Hisar Denetim