Kullanım Şartları

Bu siteyi kullanmaya başlamadan önce lütfen aşağıda belirtilen maddeleri dikkatle okuyunuz.
Bu site ve sayfalarına erişim sağlamakla, aşağıda belirtilen hizmet kuralları, önemli notlar ve feragat beyannamesine bağlı kalacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Sitedeki sayfalarda yer alan her türlü bilgi, materyal ve içerik herhangi bir ihbarda bulunulmadan askıya alınabilir, geri çekilebilir veya değiştirilebilir. Şartlardaki değişiklik, herhangi bir ihbarda bulunulmadan bu sayfanın güncellenmesi ile gerçekleştirilir. Siz, şartları düzenli olarak gözden geçireceğinizi ve siteye erişiminizi devam ettirmekle bu şartlarda yapılabilecek herhangi bir değişiklikte mutabık olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Site içeriği, herhangi bir garanti verilmeden size dağıtılmaktadır. Siteyi kullanımınızdan doğabilecek riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Sitenin, erişmek istediğiniz her an kullanımınıza açık olması, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi, erişimin kesintisiz olması, bilgi iletiminde gecikme/başarısızlık/hata/kasıtsız ihmal veya kayıpların olması, virüs ya da diğer bulaşıcı veya yok edici özelliklerin bulaşması veya bilgisayar sisteminizde harhangi bir zararın oluşması konusunda firmamız sorumlu olmayıp herhangi bir garanti de vermemektedir. Bilgi ve/veya ekipmanınızın yeterli şekilde korunması, yedeklenmesi ve bilgisayar virüslerine veya diğer zarar verici özelliklere karşı yerinde ve uygun önlemlerin alınmasında tüm sorumluluklar size aittir.

hdhisardenetim.com.tr, bu site aracılığıyla eriştiğiniz diğer Web siteleri ile ilgili hiçbir beyanda bulunmamaktadır. hdhisardenetim.com.tr'a ait olmayan bir Web sitesine eriştiğinizde, burası hdhisardenetim.com.tr logosu içerse bile, buranın hdhisardenetim.com.tr'dan bağımsız olduğunu ve hdhisardenetim.com.tr'un bu Web sitesinin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını unutmayınız. Ayrıca, hdhisardenetim.com.tr'a ait olmayan bir Web sitesine olan bir link, hdhisardenetim.com.tr'un, sitenin içeriğinden sorumlu olduğu ya da bu türden Web sitelerinin kullanımını onayladığı ya da kabul ettiği anlamına gelmez.

E-Posta
Internet üzerinden gönderilen e-postalar, herhangi bir durdurma, izleme, kayıp ya da değişmeye maruz kalabileceğinden dolayı tamamen güvenli olduğu garanti edilemez. Gönderilen bu e-posta mesajlarından ya da hdhisardenetim.com.tr'a gönderdiğiniz veya tarafımızdan size gelen mesajlardan kaynaklanacak herhangi bir zarardan size veya herhangi birine karşı sorumlu değiliz.

2541 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİZE ULAŞIN

HD Hisar Denetim

Merkezefendi Mah. Mevlana Cad.Tercüman Sitesi A-2 Blok Kat:8 Daire:34 Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul

Tel : 0(212) 679 09 43

Faks : 0(212) 679 09 46

E-Posta : info@hdhisardenetim.com.tr

HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA

© Copyright 2019 HD Hisar Denetim